M1968A/M1644A/M1673A/M1671A EKG Lyijylanka 5-johtiminen
Luettelo: EKG
Tuotetyyppi: EKG-lyijylankoja
Minimitilausmäärä: 1KPL
Sertifiointi: CE/ ISO13485
Hinta: Neuvottelu
Kuvaus
M1968A/M1644A/M1673A/M1671A EKG Lyijylanka 5-johtiminen
Alkuperäpaikka:Kiina
Maksuehdot:100% T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Toimitusaika:1-3 päivää otokselle, 7-14 päivää suurelle tilalle maksun jälkeen.
Toimituskyky:600kpl / viikko
Eritelmät:
*Ympäristön lämpötila: 0-40 °C (32-104°F)
*Suhteellinen kosteus: 0–80 %
*Hyperbaarinen paine: 86kPa-106kPa
*Materiaalit: Korkealaatuinen TPU Jacket -kaapeli, 3m pituus, harmaa
Tuotteen tiedot:
| Tuotteen nimi | IBP-jatkojohto |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Yhteensopivuus | Philips |
| Kaapelin väri | Harmaa |
| Tavaratilan kaapelin pituus | 2,7 m |
| Lyijykaapelin pituus | 0,9m |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2,6 mm |
| Liidien numero | 5 johtoa |
| Potilaan päätyliitin | Leikkeen |
| Paino | 150G (150G) |
| Tyyppi | EKG-kaapeli |
| Standard | Iec |
| Paketti | 1 kappale pakkaus PE-pussissa, sitten laitetaan 1 kartonkiin |
| Takuu | 1 vuosi |


Suositut Tagit: m1968a/m1644a/m1673a/m1671a ekg lyijylanka 5-johtimia, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

GE Marqutte Dash PRO4000 3-napainen EKG-johto, IEC /...
-

Datex, siemens, goldway, bionet LL Tyyppi 3lead Wire...
-

Nihon Kohden BR903P 3-johtosilmäinen EKG-kaapeli, ki...
-

Yleinen (ilman liitintä) EKG-kaapelin johtimet 5 joh...
-

Philips Disposble ECG Leadwire 5 -johtosarja
-

GE Marquette kertakäyttöinen EKG Leadwire 5 -johdin




