
Pyöreä 6-nastainen musta liittimen EKG-kaapeli 5-LD
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää (määrästäsi riippuen)
Maksuehdot: 100% T / T-talletus, Western Union
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, meritse
MOQ: 5 kpl
Kuvaus
AAMI, pyöreä 6-nastainen musta liitin, EKG-kaapeli 5-LD
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää (määrästäsi riippuen)
Maksuehdot: 100% T / T-talletus, Western Union
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, meritse
MOQ: 5 kpl
Tekniset tiedot:
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin johto | 5 johtoa |
| Mittariliitin | Pyöreä, 6-napainen musta AAMI-liitin |
| Potilaan pään liitin | Kiinnitys / hyppysellinen / nappula |
| Runkokaapelin pituus | 2.7m |
| Lyijykaapelin pituus | 0.9m |
| standardi | IEC |
| Paino | 150g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: pyöreä 6-nastainen musta liitin ekg-kaapeli 5-ld, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Datex, Philips, edelläkävijä, spacelabs, burdick, we...
-

GE Marqutte Dash PRO4000 5-napainen EKG-johto, IEC /...
-

Philips 3-napainen EKG-johtosarja M1623 / m1633A: ll...
-

DIN-tyyliin sopiva kertakäyttöinen EKG-johdin
-

Yleinen (ilman liitintä) EKG-kaapelin johtimet 5 joh...
-

Yhteensopivat yhteensopivat EKG-kaapelin johtimet 5-...

