
Mindray EKG -runkokaapeli 12-nastainen
Luettelo: EKG
Tuotetyyppi: EKG-kaapelin johdin
Pienin tilausmäärä: 1PCS
Sertifikaatti: CE / ISO13485
Hinta: Neuvottelut
Kuvaus
Mindray EKG -runkokaapeli 12-nastainen
Lähtöisin:Kiina
Maksuehdot:100% T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika:1-3 päivää näytteelle, 7-14 päivää suurelle tilaukselle maksun jälkeen.
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
* Ympäristön lämpötila: 0-40 ° C (32-104 ° F)
* Suhteellinen kosteus: 0% - 80%
* Hyperbaarinen paine: 86 kPa-106 kPa
* Materiaalit: Korkealaatuinen TPU-vaijerikaapeli, pituus 3 m, harmaa
Tuotteen yksityiskohdat:
| Tuotteen nimi | EKG-kaapelin johdin |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Rukoile - med |
| Sertifikaatit | CE / ISO |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Runkokaapelin pituus | 2.7m |
| Lyijykaapelin pituus | 0.9m |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2,6 mm |
| Instrumenttiliitin | 12-napainen |
| Potilaan pääliitin | 10 lyijyä |
| Paino | 200G |
| Tyyppi | EKG-kaapeli |
| Paketti | 1-osainen pakkaus PE-pussiin ja laita sitten 1 laatikkoon |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: mindray EKG -runkokaapeli 12-napainen, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5-napainen EKG-kaap...
-

EKG-runkokaapeli yhteensopiva GE Healthcare -sovellu...
-

GE Marquette ECG -runkokaapeli 2017003-001
-

Philips-yhteensopiva ECG-runkokaapeli M1669A/M1668A
-

Nihon Kohden -yhteensopiva EKG-tavarakaapeli
-

Philips-yhteensopiva 5-johtoinen EKG-tavarakaapeli

