Biocare IEC 19 nastan EKG Holter -kaapelijohto
Yhteensopiva tuotemerkki: Biocare
Kuvasto: Holter EKG -kaapeli
Tuotetyyppi: EKG Holter Cable Leadwire
Minimitilausmäärä: 1KPL
Sertifiointi: CE/ ISO13485
Hinta: Neuvottelu
Kuvaus
Biocare IEC 19 nastan EKG Holter -kaapelijohto
Alkuperäpaikka:Kiina
Maksuehdot:100% T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Toimitusaika:1-3 päivää otokselle, 7-14 päivää suurelle tilalle maksun jälkeen.
Toimituskyky:600kpl / viikko
Eritelmät:
*Ympäristön lämpötila: 0-40 °C (32-104°F)
*Suhteellinen kosteus: 0–80 %
*Hyperbaarinen paine: 86kPa-106kPa
*Materiaalit: Korkealaatuinen TPU Jacket -kaapeli, 1,2 pituus, harmaa; kultainen levy napsahduksella
Tuotteen tiedot:
| Tuotteen nimi | EKG Holter -kaapelin johto |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Kaapelin väri | Harmaa |
| Kaapelin liidit | 10-johtoinen |
| Kaapelin pituus | 1,2 m |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2mm |
| Instrumentin liitin | 19 nastaa |
| Potilaan päätyliitin | Snap |
| Paino | 100G(100G) |
| Tyyppi | EKG Holter |
| Standard | Iec |
| Paketti | 1 kappale pakkaus PE-pussissa ja laita sitten 1 kartonkiin. |
| Yhden pakkauksen koko | 16X10X1 cm |
| Takuu | 12 kuukautta |
Tietoja meistä:
Olemme professinal valmistaja Manner-Kiinassa, meillä on vrious tuotemerkit spo2 anturi, EKG kaapeli ja johtolanka, EKG kaapeli ja johtolanka, NIBP mansetti, IBP kaapeli, Lämpötila anturi, Holter kaapeli ja johtolanka, Lääketieteellinen vaihto akku, jne.

Suositut Tagit: biocare iec 19 nastan ekg holter kaapelijohto, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Stable Quality AIR SHIELDS 5-johtosyöttö EKG-kaapeli...
-

Nihon Kohden 5 johtaa klipsien EKG-sovitinkaapeliin
-

Bionet-EKG-muuntimen sovitinkaapeli 3-johtimet
-

Nihon Kohden EKG-muuntimen kaapeli 5-johtimet
-

Beneware-yhteensopiva EKG-holterikaapeli 10 johtaa
-

M4725A HP Digitrak XT EKG Holter Kaapeli 5 Lyijy






