Edan SE-2012/ SE-2003 5 Johto EKG Holter kaapelijohto
Compatibel: Edan SE-2003/ SE-2012
Kuvasto: Holter EKG -kaapeli
Tuotetyyppi: EKG Holter Cable Leadwire
Minimitilausmäärä: 1KPL
Sertifiointi: CE/ ISO13485
Hinta: Neuvottelu
Kuvaus
Edan SE-2012/ SE-2003 5 Johto EKG Holter kaapelijohto
Alkuperäpaikka:Kiina
Maksuehdot:100% T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Toimitusaika:1-3 päivää otokselle, 7-14 päivää suurelle tilalle maksun jälkeen.
Toimituskyky:600kpl / viikko
Eritelmät:
*Ympäristön lämpötila: 0-40 °C (32-104°F)
*Suhteellinen kosteus: 0–80 %
*Hyperbaarinen paine: 86kPa-106kPa
*Materiaalit: Korkealaatuinen TPU Jacket -kaapeli, pituus 80/89cm, harmaa;
Tuotteen tiedot:
| Tuotteen nimi | EKG Holter -kaapelin johto |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Kaapelin väri | Harmaa |
| Kaapelin liidit | 5-johtoinen |
| Kaapelin pituus | 80/89 cm |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2mm |
| Instrumentin liitin | 16 nastaa |
| Potilaan päätyliitin | Snap |
| Paino | 100G(100G) |
| Tyyppi | EKG Holter |
| Standard | Aha |
| Paketti | 1 kappale pakkaus PE-pussissa ja laita sitten 1 kartonkiin. |
| Yhden pakkauksen koko | 16X10X1 cm |
| Takuu | 12 kuukautta |
Tietoja meistä:
Olemme professinal valmistaja Manner-Kiinassa, meillä on vrious tuotemerkit spo2 anturi, EKG kaapeli ja johtolanka, EKG kaapeli ja johtolanka, NIBP mansetti, IBP kaapeli, Lämpötila anturi, Holter kaapeli ja johtolanka, Lääketieteellinen vaihto akku, O2-kenno, jne.


Suositut Tagit: edan se-2012/ se-2003 5 lyijy ekg holter kaapelijohto, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Yhteensopiva Siemens Drager SC5000 SC6000 ECG 3 -kaa...
-

GE Healthcare Marquette ECG -anturikaapeli 5-johtimet
-

GE Healthcare ECG -sovitinkaapeli 3-johtimet
-

DMS 19-nastainen EKG / EKG-holterikaapeli 10 johtaa
-

DRE-yhteensopiva muunninsovitinkaapeli 3 johtaa joht...
-

MedEx Alkuperäinen EKG / EKG Holter Kaapeli 16 Johdot



