
LÄÄKETIETEELLINEN Marquette 11 nastainen EKG-kaapeli Leadwire IEC
Yhteensopiva: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems, "MAC-Lab, Solar 9500, Solar 8000. Aurinko 3000, raitiovaunu 100, raitiovaunu 200, raitiovaunu 300, raitiovaunu 400, raitiovaunu 500, raitiovaunu { {13}}, raitiovaunu 800, Unity Systems
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 10 kpl
Kuvaus
LÄÄKETIETEELLINEN Marquette 11 nastainen EKG-kaapeli Leadwire IEC
Yhteensopiva: GE Dash PRO 4000, Dash PRO 3000, Dash PRO 2000, Dash 1000, Eagle Systems," MAC-Lab, Solar 9500 , Aurinko 8000. Solar 3000, raitiovaunu 100, raitiovaunu 200, raitiovaunu 300, raitiovaunu 400, raitiovaunu 500, raitiovaunu 600, raitiovaunu 800, Unity Systems
Vakio: IEC
Alkuperäpaikka: Guangdong, Kiina
Instrumentointiluokka: Luokka II
Tuotemerkki: Pray-med
Tuotenimi: Lääketieteellinen EKG-kaapeli johtaajohtimella
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | EKG-kaapeli |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Tavaratilan kaapelin halkaisija | 4 mm |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2. 6 mm |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Runkokaapelin pituus | 2.7m |
| Lyijykaapelin pituus | 0.9m |
| Kaapelin kokonaispituus | 3.6m |
| Mittariliitin | 11 pin |
| Potilaan pää ternimaalinen | leikkeet / hyppysellinen |
| Kaapelin johdot | 3 johtoon |
| Nettopaino | 200g |

Suositut Tagit: ge-lääketieteellinen marquette 11 pin ecg -kaapeli leadwire iec, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







