HDMI 19-nastainen EKG-holterikaapeli 10 johtoa Snap CV200
Yhteensopiva tuotemerkki: HDMI
Malli: ZEH10013E
Luettelo: Holter EKG -kaapeli
Tuotetyyppi: EKG Holter Cable Leadwire
Pienin tilausmäärä: 1PCS
Sertifikaatti: CE / ISO13485
Hinta: Neuvottelut
Kuvaus
HDMI 19-nastainen EKG-holterikaapeli 10 johtoa
Lähtöisin:Kiina
Maksuehdot:100% T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika:1-3 päivää näytteelle, 7-14 päivää suurelle tilaukselle maksun jälkeen.
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
* Ympäristön lämpötila: 0-40 ° C (32-104 ° F)
* Suhteellinen kosteus: 0% - 80%
* Hyperbaarinen paine: 86 kPa-106 kPa
* Materiaalit: Korkealaatuinen TPU-vaijeri, pituus 1,2, harmaa; kultainen levy napsahtaa
Tuotteen yksityiskohdat:
| Tuotteen nimi | EKG Holter -kaapelin johto |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Rukoile - med |
| Sertifikaatit | CE / ISO |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelijohdot | 10-johtoinen |
| Kaapelin pituus | 1.2m |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Lyijykaapelin halkaisija | 2mm |
| Instrumenttiliitin | 19-napainen |
| Potilaan pääliitin | Napsahtaa |
| Paino | 100G |
| Tyyppi | EKG Holter |
| Vakio | AHA |
| Paketti | 1-osainen pakkaus PE-pussiin ja aseta se sitten 1 laatikkoon. |
| Yhden pakkauksen koko | 16X10X1 cm |
| Takuu | 12 kuukautta |
Meistä:
Olemme ammattimainen valmistaja Manner-Kiinassa, meillä on karkeita tuotemerkkejä spo2-antureista, EKG-kaapeleista ja johtimista, EKG-kaapeleista ja johdoista, NIBP-mansetista, IBP-kaapeleista, lämpötila-antureista, Holter-kaapeleista ja johdoista, lääketieteellisistä vaihtoparistoista jne.

Suositut Tagit: hdmi 19pin EKG holter kaapeli 10 johtoa snap cv200, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Mindray-EKG-kaapeli 12-nastainen liitäntä BeneView T...
-

Philips-yhteensopivat EKG-kaapelin johtimet 3 johtim...
-

PI yksiosainen holterikaapeli 4-napainen
-

Bionet suoraan EKG-muuntimen kaapelin johtimet 3 joh...
-

Philips-yhteensopiva EKG-sovitinkaapeli 3-johtimet
-

Dynaaminen CONTEC EKG EKG Holter -johtokaapeli




