
Golden Cup EEG -kaapelektrodit
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää (määrästäsi riippuen)
Maksuehdot: 100% T / T-talletus, Western Union
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, meritse
MOQ: 5 kpl
Kuvaus
Golden Cup EEG -kaapelektrodit
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää (määrästäsi riippuen)
Maksuehdot: 100% T / T-talletus, Western Union
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, UPS, Fedex, meritse
MOQ: 100 kappaletta
Tekniset tiedot:
| hakemus | Lese-EEG-lääketieteelliset laitteet |
| Kaapelin väri | värikäs |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Liitin kauempana | Din 1,5 mm |
| Kupin halkaisija | 9,5 |
| Runkokaapelin pituus | 2.7m |
| Lyijykaapelin pituus | 1,5 m tai räätälöity |
| standardi | IEC |
| Takuu | 1 vuosi |


Suositut Tagit: kultainen kuppi eeg-kaapelektrodit, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Spacelabs Ultraview SpO2-laajennuskaapeli / sovittim...
-

Philips M1971a 5-napainen EKG-johdinsarja IEC / AHA:...
-

Philipsin 5-napainen EKG-johtosarja IEC / AHA: n sna...
-

Korkea laatu kultapäällystetty kupari EEG-elektrodit...
-

Kullattu Eeg-kupin elektrodi, värikäs EEG-kaapeli, D...
-

Ei-Oximax Nellcor -yhteensopiva 7-nastainen kertakäy...

