Uudelleenkäytettävä silikoni musta negatiivinen levy piiri Mat Line Plug negatiivinen kumi
Luettelo: ESU
Tuotetyyppi: Sähkökirurginen sovitinkaapeli
Minimitilausmäärä: 1 kpl
Sertifiointi: CE/ISO13485
Hinta: Neuvoteltu
Kuvaus
Uudelleen käytettävä silikoni musta negatiivinen levy piiri Mat Line Plug negatiivinen kumi
Tuotteen Kuvaus
| Kategoria | sähkökirurginen maadoituslevy |
| koko | 145*245*4mm |
| Paksuus | 4 mm |
| Lyijykaapelin väri | musta |
| Kokonaispituus | 3m |
| Takuu | 6 kuukautta |
| Pakkaustyyppi | Laukku/laatikko |
| Pakkausyksikkö | 1 |
| Potilaan koko | Aikuinen/Lapsi |


Suositut Tagit: uudelleen käytettävä silikoni musta negatiivinen levy piiri matto linjapistoke negatiivinen kumi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







