10-nastainen Ultraview BD Spacelabs -yhteensopiva IBP-kaapeli
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 30 kpl
Kuvaus
Jos etsit 10-nastaista ultraview bd-avaruuslevyjen kanssa yhteensopivaa ipp-kaapelia, ota yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista tarjoamme sinulle ei halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteitamme.
10-nastainen Ultraview BD Spacelabs -yhteensopiva IBP-kaapeli
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 30 kpl
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | IBP-kaapeli |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Mittariliitin | Suorakulmainen, 10-nastainen liitin, näppäin |
| Potilaan pääte | BD-liitin, toimita kaikki liittimet |
| Paino | 120g |
| Takuu | 1 vuosi |


Suositut Tagit: 10-nastainen ultraview bd spacelabs -yhteensopiva ipp-kaapeli, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää









