
Biolight LB-02 Li-ion vaihtoakku
Mallinumero : LB-02,12-100-0001
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Jos etsit biolight lb-02 li-ion -akkua, ota yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista tarjoamme sinulle ei halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteitamme.
Biolight LB-02 Li-ion vaihtoakku
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Biolight
sertifiointi:CE
Yhteensopiva:LB-02,12-100-0001
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 63 * 42 * 12.06mm |
| Nimelliskapasiteetti | 1800mAh |
| Paino | 42g |
| Tyyppi | Li-ioni |
| Nimellisjännite | 3.7V |
| Akkukenno QTY | 1 solu |
| hakemus | BiolightA2, A3, A4, A5, A6, A8, Q5 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

Suositut Tagit: biolight lb-02 li-ion akku, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







