
Contec lääketieteellinen vaihto akku EKG-1200
Yhteensopiva: Contec EKG-1200,EKG-1200G,EKG-1600D
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Contec lääketieteellinen vaihto akku EKG-1200
Alkuperäpaikka:Kiina
Tuotemerkki:Contec, mitä 200
Sertifiointi:Ce
Yhteensopiva:EKG-1200,EKG-1200G,EKG-1600D
Tilauksen vähimmäismäärä:1kpl
Hinta:kuten on keskusteltu
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Koko | 58x36x71mm |
| Nimellinen kapasiteetti | 4000mAh (4000mAh) |
| Paino | 310g |
| Tyyppi | Li-polymeeri |
| Nimellisjännite | 14.8V |
| Sovellus | Contec EKG-1200,EKG-1200G,EKG-1600D |
| Solun määrä | 4 Solu |
| Väri | Sininen |
| Paketti | Yksittäinen ruutu |

Suositut Tagit: Contec Medical Replacement Battery EKG-1200, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







