
Comen-suljettu lyijimonitori LH-COM261MD
Yhteensopiva : Comen 8000A, STAR8000, , STAR8000B, NTS-3000A
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Jos etsit comen-sinetöityä lyijynäyttöä lh- com261md, tervetuloa ottamaan yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista tarjoamme sinulle ei halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteitamme.
Comen-suljettu lyijimonitori LH-COM261MD
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Comen
sertifiointi:CE
Osa numero:fm1226, DJW-12-2,6, FP1
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Malli | NP2.6-12 |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 70 * 47 * 99mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2600mAh |
| Tyyppi | Suljettu lyijy |
| Nimellisjännite | 12v |
| hakemus | Comen8000A, STAR8000, STAR8000B, NTS-3000A |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

Suositut Tagit: comen suljettu lyijynäyttö lh- com261md, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







