
Contec Lääketieteellinen EKG-koneen akku EKG-300G
Yhteensopiva: Contec EKG-300G, EKG-300GT,CARDIPIA 800B
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Jos etsit contec medical ekg machine akku ekg-300g, tervetuloa ottamaan yhteyttä tehtaamme. Yhtenä Johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, emme tarjoa sinulle halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma, että ostat laadukkaita tuotteitamme.
Contec Lääketieteellinen EKG-koneen akku EKG-300G
Alkuperäpaikka:Kiina
Tuotemerkki:Contec, mitä 200
Sertifiointi:Ce
Yhteensopiva:EKG-300G, EKG-300GT, CARDIPIA 800B
Tilauksen vähimmäismäärä:1kpl
Hinta:kuten on keskusteltu
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Koko | 83 * 59 * 17,5 mm |
| Nimellinen kapasiteetti | 3800mAh (3800mAh) |
| Paino | 150g |
| Tyyppi | Li-polymeeri |
| Nimellisjännite | 7.4V |
| Sovellus | Contec EKG-300G, EKG-300GT, CARDIPIA 800B |
| Solun määrä | 2 solua |
| Väri | Sininen |
| Paketti | Yksittäinen ruutu |

Suositut Tagit: contec lääketieteellinen ekg kone akku ekg-300g, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







