EKG kone akku Mindray T1
Yhteensopiva:Mindray T1 LI12I001A 2ICR19/65 -potilasmonitori
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
EKG kone akku Mindray T1
Alkuperämaa: Kiina
tuotenimi: mindray beneheart
Sertifiointi: CE
Malli Num: LI12I001A
Minimitilausmäärä: 1kpl
Hinta: kuten keskusteltiin
Toimitusaika: 1-3 työpäivää
Tarjonta Kyky: 600kpl / viikko
Tekniset:
| Tuotteen nimi | EKG-laitteen akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Pray-med (Rukoilkaa med) |
| Sertifioinnit | CE/ISO-standardi |
| Koko | 73 * 46,5 * 24 mm |
| Nimelliskapasiteetti | Kävi koulua 2600mAh |
| Paino | 120 g :n 120 g:n jän |
| Tyyppi | Li-ion |
| Nimellisjännite | Kävi koulua 7.4v |
| Sovellus | EKG-kone |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |
| Malli | Kävi koulua Mindray T1 LI12I001A 2ICR19/65 |



Suositut Tagit: ecg kone akku mindray t1, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää









