Edan-näytön vaihtoakku 957A
Yhteensopiva : EDAN M9 , M9B, M8A, M8B, F8 Omron HBP-3100 , M8, IM9
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Jos etsit edan-näytön vaihtoakkua 957a, ota yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista tarjoamme sinulle ei halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteitamme.
Edan-näytön vaihtoakku 957A
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Edan
sertifiointi:CE
Yhteensopiva: 957A
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 84 * 72 * 44mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2600mAh |
| Paino | 200G |
| Tyyppi | Li-Ion |
| Nimellisjännite | 14.4V |
| Akkukenno QTY | 4 solua |
| hakemus | EDAN M9 , M9B, M8A, M8B, F8 Omron HBP-3100 , M8, IM9 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |


Suositut Tagit: edan-näytön vaihtoakku 957a, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











