Kellymed ruisku pumpun akku
Kuvasto: Akku
Tuotetyyppi: Kellymed ZNB-XD Battery
Minimitilausmäärä: 1KPL
Sertifiointi: CE/ ISO13485
Hinta: Neuvottelu
Kuvaus
Jos etsit kellymed ruiskupumpun akkua, tervetuloa ottamaan yhteyttä tehtaaseen. Yhtenä Johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, emme tarjoa sinulle halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma, että ostat laadukkaita tuotteitamme.
Kellymed ruisku pumpun akku
Alkuperäpaikka:Kiina
Maksuehdot:100% T/T, Western Union, PayPal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Toimitusaika:1-3 päivää otokselle, 7-14 päivää suurelle tilalle maksun jälkeen.
Tuotteen tiedot:
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Yhteensopivuus | Kellymed ZNB-XD HYLB-727 TWSLB-004 |
| Yhteensopivat mallit | ZNB-XD ZNB-XB |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Väri | Sininen |
| Akun koko | 57,5* 50 * 29 mm |
| Materiaali | NI-MH |
| Paino | 237g (237g) |
| Kapasiteetti | 2000mAh (2000mAh) |
| Jännite | 9.6V |
| Tyyppi | Ladattava akku |
| Paketti | yksittäinen pakkaus |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: kellymed ruisku pumppu akku, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Pari:GE DASH -akku
Seuraava:GE-elintoiminnot valvovat akkua
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











