LI-ION Tyyppi Lääketieteelliset laitteet Paristot 510114040
Yhteensopiva:FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 510114040
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Jos etsit li-ion-tyyppisiä lääkinnällisiä laitteita 510114040, ota yhteyttä tehtaaseemme. Yhtenä johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, tarjoamme sinulle ei halvin mutta kilpailukykyinen hinta ja erinomainen palvelu. Ole hyvä ja voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteita.
LI-ION Tyyppi Lääketieteelliset laitteet Paristot 510114040
Alkuperämaa: Kiina
Tuotemerkki: Fukuda Denshi
Sertifiointi: CE
Malli NuMbEr:510114040
Minimitilausmäärä: 1kpl
Hinta: kuten keskusteltiin
Toimitusaika: 1-3 työpäivää
Tarjonta Kyky: 600kpl / viikko
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Ladattava LI-ION-akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Pray-med (Rukoilkaa med) |
| Sertifioinnit | CE/ISO-standardi |
| Koko | 131,4 * 36,77 * 37,05 mm |
| Nimelliskapasiteetti | Kävi koulua 4600mAh |
| Paino | 585 g (585 g) |
| Tyyppi | Li-ion |
| Nimellisjännite | 14,8 V |
| Sovellus | FX-8322R FCP-8321 FCP-8453 FCP-8800 BTE-002 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |


Suositut Tagit: li-ion tyyppi lääketieteellisten laitteiden paristot 510114040, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










