Lääketieteellinen akku CONTEC CMS9000 7.4V 3700mAh
Yhteensopiva: CONTEC CMS7000,CMS9000 CM8000 ,CM8000B,CMS8000,PDJ-3000
Maksuehdot: T/T, Western Union, PayPal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Lääketieteellinen akku CONTEC CMS9000 7.4V 3700mAh
Alkuperäpaikka:Kiina
Tuotemerkki:Contec, mitä 200
Sertifiointi:Ce
Yhteensopiva:CONTEC CMS7000,CMS9000 CM8000 ,CM8000B,CMS8000,PDJ-3000
Tilauksen vähimmäismäärä:1kpl
Hinta:kuten on keskusteltu
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tuotteen kuvaus
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Koko | 85,30 x 72,06 x 44,00 mm |
| Nimellinen kapasiteetti | 3700mAh (3700mAh) |
| Paino | 286g (286g) |
| Tyyppi | Li-ion |
| Nimellisjännite | 7.4v (7.4v) |
| Akkukennon MÄÄRÄ | 2 solua |
| Sovellus | CONTEC CMS7000,CMS9000 CM8000 ,CM8000B,CMS8000,PDJ-3000 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen ruutu |
Yhteensopivuus
| CONTEC-niminen | CONTEC CMS7000,CMS9000 CM8000 ,CM8000B,CMS8000,PDJ-3000 |

Ukk
K: Missä tehtaasi on?
A: Tehtaamme sijaitsee Shenzhenissä, Kiinassa.
K:Oletko kauppayhtiö vai onko yritykselläsi oma tehdas?
A:Meillä on oma tehdas ja voimme tehdä myös tuotetutkimusta.
K: Miten tehtaasi toimii laadunvalvonnan suhteen?
A: Laatu on etusijalla. QC-osasto, jolla on ammattimainen laadunvarmistusasiantuntija, pitää laadunvalvontaa erittäin tärkeänä alusta loppuun.
K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?
A: Yleensä 1-3 työpäivää kokeilutilaukseen, 3-5 työpäivää tavalliseen tilaukseen, 7-14 työpäivää bulkkitilaukseen, täsmälleen määrän mukaan.
K: Mitkä ovat maksuehtosi?
V: 100% etukäteen, T/T, PayPal, Western Union, Money gram.
meidän lisää tuotteita:
Uudelleenkäytettävä/kertakäyttöinen Spo2-anturi
Spo2-jatkojohto
EKG-runkokaapeli &leadwire
EKG Kaapeli&Tarvikkeet
EKG-elektrodit
EEG-lyijylankoja elektrodeilla
IBP-kaapeli/kertakäyttöinen IBP-anturi
Vesilukko
NIBP-kalvosin/letku/connecor
Lämpötila-anturi
Lääketieteellinen akku ja O2-kenno
TOCO ja yhdysvaltalainen anturi, sikiö Doppler13.Pulssioksimetri
Suositut Tagit: lääketieteellinen akku contec cms9000 7.4v 3700Mah, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










