Spacelabs MCare300 MCare300D akku 146-0127-00 LI202S-7800
Yhteensopiva: spacelabs LI202S-7800,LI202S-78A,146-0127-00
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Spacelabs mCare300 mCare300D akku 146-0127-00 LI202S-7800



| Tuotteen nimi | Ladattava lääkeakku |
| Lähtöisin | Samsung |
| Tuotenimi | Rukoile-med |
| Sertifikaatit | CE/ISO |
| Koko | 149 * 90 * 20mm |
| Nimellinen kapasiteetti | 7800 mAh |
| Paino | 428g |
| Tyyppi | LI-ION |
| Nimellisjännite | 10.8v |
| Sovellus |
mCare300, mCare300D |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

1. Takuuaika: tarjoamme korvaavan kaikki laatuongelmat ajoissa normaaleissa käyttöolosuhteissa.
2. Jos uudet tuotteet eivät toimi laitteidesi kanssa, lähetämme uuden korvaavan tuotteen tai hyvityksen ajoissa.






Suositut Tagit: spacelabs mcare300 mcare300d akku 146-0127-00 li202s-7800, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











