
Welch Allyn 45NEO-E6 Vital Signs Monitor -akku
Yhteensopiva: B11453,4500-84,400732
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Welch Allyn 45NEO-E6 Vital Signs Monitor -akku
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Welch Allyn
Sertifikaatti:CE
Yhteensopiva:B11453,4500-84,400732
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Rukoile - med |
| Sertifikaatit | CE / ISO |
| Koko | 77 * 54 * 107 mm |
| Nimelliskapasiteetti | 5000mAh |
| Paino | 800g |
| Tyyppi | Suljettu lyijy |
| Nimellisjännite | 6V |
| Sovellus | Welch Allyn 45MEO, 45NEO, 450TO, 450EO, 45NTO, 45MTO, Spot Vital Signa Lxi |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |
Täysi kapasiteetti, uudet materiaalit, tulenkestävä muovimateriaali. Uusi verkko, ympäristöjohto.

Suositut Tagit: welch allyn 45neo-e6 vitals monitori akku, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







