
Kertakäyttöinen sähkökirurginen ESU-lyijykynä
Luettelo: ESU
Tuotetyyppi: Kertakäyttöinen sähkökirurginen lyijykynä
Pienin tilausmäärä: 1PCS
Sertifikaatti: CE / ISO13485
Hinta: Neuvottelut
Kuvaus
Kertakäyttöinen sähkökirurginen ESU-lyijykynä
Lähtöisin:Kiina
Maksuehdot:100% T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika:1-3 päivää näytteelle, 7-14 päivää suurelle tilaukselle maksun jälkeen
Kahvan materiaali: ABS
Terän pituus: 40mm
Kaapelin pituus: 300 mm
Pakkaus: 1kpl / läpipainopussi
Tyyppi: Veitsi, sähkökirurginen lyijykynä
Laiteluokitus: Luokka III
Kahvan pituus: 160mm
Terän halkaisija: 2,3 mm
Sterilointityyppi: EO
Ominaisuudet: Vatsan kirurgiset laitteet
Toimituskyky: 1000000 kappaletta / kappaletta kuukaudessa
Tekniset tiedot:
| Kahvan pituus | 160mm |
| Terän pituus | 40mm |
| Terän halkaisija | 2,3 mm |
| Kaapelin pituus | 300mm |
| Käsittele materiaalia | ABS |
| Pakkaus | 1kpl / pussi |
| Sterilointityyppi | steriili EO |
| Steriiliysjakso | 2 vuotta |

Suositut Tagit: kertakäyttöinen sähkökirurginen esu lyijykynä lääketieteellinen terä, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää






