
Aikuisten kiinnitys TPU-materiaalista uudelleenkäytettävä SpO2-anturi suoraan sovittimen kaapelin anturi
Yhteensopiva: Nellcor, Masimo, Mindray, Philips, GE Healthcare, Nihon Kohden
Koot: Aikuisten sormenpidike, Lasten sormenpidike, Aikuisten silikonipehmeä, Lasten silikonipehmeää, Vastasyntymäkääriä (irrotettava), Vastasyntyneiden käärejä (irrotettava)
Alkuperäinen: Guangdong, Kiina
Merkki: pray-med
Kuvaus
Aikuisten kiinnitys TPU-materiaalista uudelleenkäytettävä SpO2-anturi suoraan sovittimen kaapelin anturi
yhteensopivuus:
| Valmistaja | Malli |
|---|---|
| Bitmos | sat 800, sat 801, sat 805, sat 816, satPuls |
| CAS Med | 511 |
| Sydäntuki | 200 |
| Covidien> Nellcor | N-3000, N-390, N-395, N-550, N-560, N-595, N-600, N-6000, N-600x, NPB-290, NPB-295, Symphony N-3000 |
| Criticare | 506DNV3, 506DNVP3, 506LNV3, 506LNVP3, 506NV3, 506NVP3 |
| DRE | Waveline |
| Datex Ohmeda | Cardiocap / 5, enGuard CM5 |
| Digicare | LW600 |
| Fukuda Denshi | Dynascope DS-7100 |
| GE Healthcare> Critikon> Dinamap | Carescape B650, Carescape V100, Dinamap ProCare Masimo Pro 1000, E-NSAT, M-NSAT moduuleilla, Pro 1000, Pro 1000 V3, Pro 200, Pro 300, Pro 300V2, Pro 400, Pro Series, Pro Series V2, ProCare, ProCare 200, ProCare 300, ProCare 400, ProCare Ausculatory 400, ProSeries V2, V300 |
| Huntleigh | Kaikki |
| Invivo | Escort II OPT30 Prism, MDE Prism Escort, T8 |
| Masimo | Kaikki, Rad-5 |
| Mediana | YM6000 |
| Medtronic> Fysio-ohjaus | Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E |
| Välimerkki> Cardell | 9403, 9500HD |
| Mindray> Datascope | Accutor V, Accutorr Plus, Accutorr Plus (Nellcor), Accutorr V, Duo, EPM4, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Passport XG, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21 |
| Nihon Kohden | BSM-2300, BSM-2304A, BSM-4100, BSM-4104A, BSM-4114A, BSM-5100 |
| Omron> Colin | BP-306, BP-508, BP-808, BP-88, BP-88S, BP-S510, Press-Mate, T105NXM |
| Oridion | Capnostream 20 |
| Philips | Prodigy, VS1 |
| Respironics | Alice 5 |
| Welch Allyn | 42NT0-E1 LXi, 45NE0-E1 LX, 53STP, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1, Spot Vital Signs 42NTB-E1, Spot Vital Signs lXi |
| zoll | E-sarja, M-sarja, R-sarja |
| Kaapelin väri | harmaa |
|---|---|
| Kaapelin halkaisija | 4 mm |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kategoria | SpO2 |
| sertifioinnit | FDA, CE, ISO 80601-2-61: 2011, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS -yhteensopiva |
| Liitin Distal | DB 14-nastainen liitin |
| Liitin proksimaalinen | Aikuisten leike |
| Lateksittomia | Joo |
| Pakkaustyyppi | Laukku |
| Pakkausyksikkö | 1 |
| Potilaan koko | Aikuinen (> 40 kg) |
| SpO2-tekniikka | Nellcor OxiSmart |
| steriili | Ei |
| Kaapelin kokonaispituus | 3 m |
| Takuu | 12 kuukautta |
| Paino | 150g |
Ominaisuudet:
1 Ensiluokkaista laatua, kilpailukykyinen hinta, hyvän näköinen, nopea toimitus
2.Liittimen ja kaapelin materiaalit ovat UL- ja Rohs-standardien mukaisia
3.Laatu 100% varma, tarkka mittaus ja nopea vastaus
4.Erinomainen joustavuus ja kestävyys
5.Teknologiaprosessi: leikkaus, hitsaus, muotoilu, kokoonpano ja testaus
6.4 Saatavilla olevat koot: aikuiset, lasten, vastasyntyneet ja vastasyntyneet
7.OEM / ODM saatavilla, muokattavissa ja piirustukset hyväksytään
8.Sample Order ja Small Order hyväksytään
9.Maksuehdot: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
10.Toimitustavat: DHL, EMS, UPS tai Fedex
Suositut Tagit: aikuisten pidike tpu materiaali uudelleenkäytettävä spo2-anturi suoraan sovittimen kaapelin anturi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Dolphin Masimo DB 14pinsin yhteensopiva SpO2-anturi ...
-

Yhteensopivat Spacelabs 91369/91370 SpO2-anturipakka...
-

Criticare / CSI-yhteensopiva 934SDN SpO2 -anturi
-

Goldway Choice 5pin One Notch Neonate Wrap SpO2 -anturi
-

GE Marquette (Masimo) Yhteensopiva SpO2-anturi pulss...
-

BCI-yhteensopiva 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monit...

