
Masimo -yhteensopiva suoraan SpO 2 -anturi
Yhteensopiva: MASIMO LNC-10 2056
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 2 kpl
Kuvaus
Masimo -yhteensopiva suoraan SpO 2 -anturi
Yhteensopiva: MASIMO LNC-10 2056
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 2 kpl
Tekniset tiedot:
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Kaapelin halkaisija | 4 mm |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Sertifikaatit | CE, ISO 13485 |
| Mittariliitin | Masimo, punainen, 20-nastainen liitin |
| Potilaan pääte | Aikuisten leike |
| Spo 2 Technologh | Masimo Tech |
| Paino | 150g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: masimo yhteensopiva suoraan spo 2 anturi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Philips Pyöreä 8pin M1190A uudelleenkäytettävä aikui...
-

Spacelabs SpO2-anturikaapelin anturin vastasyntyneen...
-

Siemens 7-nastainen vastasyntyneen kääri SPO2 -anturi
-

Biolight Adult Clip uudelleenkäytettävä SpO2-anturik...
-

Goldway 4000B 7-nastainen eläinlääkärinipit Spo2 -an...
-

Comen Star-8000E 6-nastainen lasten pehmeä SpO2 -anturi

