Masimo-yhteensopiva LNOP-liitin SpO2 -anturi
Yhteensopivuus: Draeger Infinity M540, Narkomed 6400; Dinamap ProCare Ausculatory 400; Masimo Rad-5; Medtronic Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E; Mennen Horizon XVu; Datascope Accutorr Plus, Accutorr V, DPM4, Duo, PM 6000, PM 7000, PM 8000, PM 9000, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800; Welch Allyn 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1; Zoll E-sarja, M-sarja, R-sarja
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Kuvaus
Masimo-yhteensopiva LNOP-liitin SpO2 -anturi
yhteensopivuus:Draeger Infinity M540, Narkomed 6400; Dinamap ProCare Ausculatory 400; Masimo Rad-5; Medtronic Lifepak 11, Lifepak 12, Lifepak 15, Lifepak 20, Lifepak 20E; Mennen Horizon XVu; Datascope Accutorr Plus, Accutorr V, DPM4, Duo, PM 6000, PM 7000, PM 8000, PM 9000, Passport 2, Passport 2LT, Passport V, Spectrum, Spectrum OR, Trio, V12, V21, VS 800; Welch Allyn 45NE0-E1 LX, Propaq CS, Spot Vital Signs 42MTB-E1; Zoll E-sarja, M-sarja, R-sarja
Maksuehdot:T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika:3-7 työpäivää
MOQ:50 kpl
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lyhyt spo2-anturi |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| Mallinumero | Masimo |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Liitin Distal | LNOP-urosliitin |
| Liitin proksimaalinen | Multi-Site |
| Kaapelin pituus | 0.9m |
| Pakkaus | Yksittäinen pakkaus |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 80g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: masimo-yhteensopiva lnop-liittimen spo2-anturi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Yhteensopiva Nellcor Oximax DB9pin SpO2 -anturin pul...
-

Newtech 8pin uudelleenkäytettävä Spo2-anturi 3 m: n ...
-

GE Marqutte Adult Finger Clip Spo2-anturi DB 11pin D...
-

Spacelabs SpO2-anturikaapelin anturin vastasyntyneen...
-

Biolight A -sarjan 9-napainen vastasyntyneen kääri S...
-

Mindray 60 ° 6-nastainen eläinlääketieteellinen SPO2...



