Mindray Datascope 8-nastainen SpO2 -anturi
Yhteensopivuus: Mindray Datascope 3000A, Accusat, Accutorr 3 SAT, Accutorr 4 SAT, Accutorr Plus, Datascope 3000, Datascope Multinex Plus Monitor, Passport, Passport 2, Passport 2LT, Passport 5L, Passport D, Passport EL, Passport IL, Passport XG, Passport XL
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Kuvaus
Mindray Datascope 8-nastainen SpO2 -anturi
yhteensopivuus:Mindray Datascope 3000A, Accusat, Accutorr 3 SAT, Accutorr 4 SAT, Accutorr Plus, Datascope 3000, Datascope Multinex Plus Monitor, Passport, Passport 2, Passport 2LT, Passport 5L, Passport D, Passport EL, Passport IL, Passport XG, Passport XL
Maksuehdot:T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa:DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika:3-7 työpäivää
MOQ:50 kpl
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Spo2-anturi |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| Mallinumero | Mindray Datascope |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Liitin Distal | Pyöreä 8-nastainen Datascope-liitin |
| Liitin proksimaalinen | Lasten leikkeen |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Pakkaus | Yksittäinen pakkaus |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 300g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: mindray datascope 8-pin spo2 sensor, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

BCI-yhteensopiva 3401,3304,3303,3302,3301,3300 Monit...
-

Mindray 7-nastainen SpO2-koetinsensori, lastenpehmeä
-

Arterma S&W pyöreä 10-napainen lastenpehmeä SpO2 -an...
-

Smiths BCI Suoraan SpO2-kaapelin anturikoettimen aik...
-

Nihon Kohden 20-nastainen lasten pehmeä SPO2 -anturi
-

Nihon Kohden Neonate Soft SpO2 -anturianturi



