Mindray Datascope lämpötila anturi - 040-000055-00
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Kuvaus
Jos etsit mindray datascope lämpötila anturi - 040-000055-00, tervetuloa ottamaan yhteyttä tehtaamme. Yhtenä johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, tarjoamme sinulle ei halvin mutta kilpailukykyinen hinta ja erinomainen palvelu. Ole hyvä ja voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteita.
Mindray Datascope lämpötila anturi - 040-000055-00
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Uudelleenkäytettävä Spo2-anturi |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Pray-med (Rukoilkaa med) |
| Mallinumero | Kävi koulua Mindray |
| Sertifioinnit | CE/ISO-standardi |
| Kaapelin materiaali | Tpu |
| Kaapelin halkaisija | 4mm (4mm) |
| Kaapelin väri | Harmaa |
| Liittimen distaalinen | 5-nastainen, D-muotoinen liitin, näppäilty |
| Liitin Proximal | Ruokatorven/peräsuolen anturi |
| Kaapelin pituus | 3m (3m) |
| Pakkaus | Yksittäinen pakkaus |
| Instrumenttien luokittelu | Luokka II |
| Majoituspaikkaa | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 150 g :n 150 g:n jän |
| Takuu | 1 vuosi |


Suositut Tagit: mindray datascope lämpötila anturi - 040-000055-00, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







