Nellcor-yhteensopiva 7-napainen lyhyt Spo2-koetin
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Nellcor-yhteensopiva 7-napainen lyhyt Spo2-koetin
Yhteensopiva: Datascope: Expert, Passport, GE Medical: Corometrics 188/129, Critikon Dinamap 9700/9710/97 20 Plus / Compact / MPS / Pro 300 / Pro 400 / Select, Ivy Biolääketiede: 405P, 405T, MDE: Escort II OPT30, Prism ; Nellcor: N100, N200, N180, N-20, NPB-40, NPB-75, Nonin: 8500, 8604, Welch
Tuotteen Kuvaus:Nellcor non-oximax 7-nastainen spo2-anturi, 1m, aikuisten pidike;
Spo2-tekniikka:ei-OxiMax
OEM P / N:EY-8
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Spo2 jatkojohto |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Mittariliitin | DB 7 Pin-lisäystä |
| Anturin puoleinen liitin | Aikuisten leike |
| Kaapelin pituus | 0.9m / 3ft |
| Pakkaus | Erillinen paketti PE-pussilla |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 100g |
| Takuu | 1 vuosi |


Suositut Tagit: nellcor-yhteensopiva 7-napainen lyhyt spo2-anturi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää









