
GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2 jatkojohto
Yhteensopiva: GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash-sarja, Eagle, PDM-moduuli, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Raitiovaunu 451, i / 9500, x50SL -sarja
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
GE Marquette Nellcor OxiSmart Spo2 jatkojohto
Tuotteen Kuvaus:Ext-kaapeli, 8ft, suorakulmio 11P>> DB9F, sopii DS-100A S0132B-S ja S0010B-S (Need S0026NE-A)
Yhteensopiva:GE Marquette Dash 2500, Dash 3000, Dash 4000, Dash 5000, Dash-sarja, Eagle, PDM-moduuli, Procare B40, SOLAR, Solar 8000, Solar 8000M, TRAM Modular, Raitiovaunu 451, i / 9500, x50SL -sarja
Spo2-tekniikka:Nellcor Oximax -moduuli
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Spo2-sovitinkaapeli |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Osa numero | PSN0122X |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Mittariliitin | Litteä, 11-napainen, yhden näppäimen GE-liitin |
| Anturin puoleinen liitin | Female DB 9 Pin-lisäystä |
| Kaapelin pituus | 2.4m / 8ft |
| Pakkaus | Erillinen paketti PE-pussilla |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 100g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: ge marquette nellcor oxismart spo2 jatkojohto, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







