Ohmeda SpO2 jatkojohto - OXY-C3
Tuotenumero: Datex Ohmeda OXY-C1
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Ohmeda SpO2 jatkojohto - OXY-C3
Tuotteen Kuvaus:Äärikaapeli, 8 jalkaa, pyöreä 10J> DB9F, sopii DATEX-anturille
Yhteensopiva:Datex OhmedaAS / 3, CS / 3, Capnomac Ultima, Cardiocap S / 5 -valonäyttö, Cardiocap / 5, M-NESTPR, S / 5, Satellite Plus II
Spo2-tekniikka:Datex
OEM P / N:OXY-C3-
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Spo2-sovitinkaapeli |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| Osa numero | PSN0036B |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU-takki |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Mittariliitin | Naaras 10-napainen Datex-liitin |
| Anturin puoleinen liitin | Female DB 9 Pin-lisäystä |
| Kaapelin pituus | 2.4m / 8ft |
| Pakkaus | Erillinen paketti PE-pussilla |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 100g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: ohmeda spo2 jatkokaapeli -xy-c3, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Nellcor EC-8 SpO2 -adapterikaapeli / jatkokaapeli
-

Yhteensopiva Nellcor DOC-10 N595 N600 SpO2-sovitinka...
-

Philips 8-napainen yhteensopiva SpO2-sovitinjohto - ...
-

Masimo-yhteensopiva SpO2-jatkojohto 20-nastainen
-

SpO2-lisävarustekaapeli DB9 Masimo LNC-10 2056: lle
-

Biolight 7 Pin Spo2 jatkojohto, Art 15-100-0016



