Philips-yhteensopiva lämpötilakaapeli
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Kuvaus
Philips-yhteensopiva lämpötilakaapeli
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lämpökaapeli |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| Mallinumero | Spacelabs |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Liitin Distal | Pyöreä, 2-napainen liitin, näppäin |
| Liitin proksimaalinen | Naaras Mono-pistokeliitin |
| Kaapelin pituus | 0.3m |
| Pakkaus | Yksittäinen pakkaus |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 150g |
| Takuu | 1 vuosi |

Suositut Tagit: Philips-yhteensopiva lämpökaapeli, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Yhteensopiva Mek Mp150 Mp110 SpO2-laajennuskaapeli /...
-

Biolight 5-nastainen vastasyntynyt Wrap SpO2 -anturi...
-

GE Healthcare YSI 700 -lämpötilasovittimen kaapeli
-

GE Marquette -yhteensopiva lämpötilan jatkojohto
-

GE Healthcare -lämpötilasovittimen kaapeli YSI 400
-

Spacelabs -yhteensopiva lämpötila-adapterikaapeli - ...



