
Kertakäyttöinen lääketieteellinen lämpötila-anturi
Yleinen kertakäyttöinen lämpötila-anturin ihoanturikotelo
Kuvaus
Tuotteen Kuvaus:
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| ominaisuudet | Lääketieteelliset materiaalit ja tarvikkeet |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelin halkaisija | 4 mm |
| Kaapelin materiaali | PVC-takki |
| sertifioinnit | FDA, CE, ISO10993-1, 5, 10: 2003E, TUV, RoHS -yhteensopiva |
| kanava | Yksittäinen |
| Liitin proksimaalinen | Iho-anturi |
| Lateksittomia | Joo |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Potilaan koko | Aikuinen / Pediatric |
| Vastuksen tyyppi | NTC-sarja |
| steriili | Ei |
| Temp NTC -sarja | NTC / R25 = 2.252K |
| Kaapelin kokonaispituus | 2,5 jalkaa |
| Paino | 0.7lb |
Ominaisuudet:
1 Ensiluokkaista laatua, kilpailukykyinen hinta, hyvän näköinen, nopea toimitus
2.Liittimen ja kaapelin materiaalit ovat UL- ja Rohs-standardien mukaisia
3.Laatu 100% varma, tarkka mittaus ja nopea vastaus
4.Erinomainen joustavuus ja kestävyys
5.Teknologiaprosessi: leikkaus, hitsaus, muotoilu, kokoonpano ja testaus
6.2 Saatavilla olevat koot: aikuinen, lastenlääkäri
7.OEM / ODM saatavilla, muokattavissa ja piirustukset hyväksytään
8.Sample Order ja Small Order hyväksytään
9.Maksuehdot: T / T, Paypal, Western Union, Money Gram
10.Toimitustavat: DHL, EMS, UPS tai Fedex
Suositut Tagit: Kertakäyttöinen lääketieteellinen lämpötila-anturi ihoanturikotelo, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

Yhteensopivat Spacelabs 91369/91370 SpO2-anturipakka...
-

Philips, HP12pin M4735A / M3000A 5-napainen EKG-kaap...
-

Korkealaatuinen Yhteensopiva Datascope, spacelabs, c...
-

YSI 700 Aikuisten uudelleenkäytettävä ruokatorven lä...
-

Nellcor Oximax DB9 Adult Spo2 -anturi yhteensopiva D...
-

GE Marqutte Adult Finger Clip Spo2-anturi DB 11pin D...

