
GE-Ohmeda Giraffe -yhteensopiva lämpötila-anturi
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Kuvaus
GE-Ohmeda Giraffe -yhteensopiva lämpötila-anturi
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 1-7 työpäivää
MOQ: 50 kpl
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Ohmeda-kirahvi-lämpötila-anturi |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| Mallinumero | GE-Ohmeda-kirahvi |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Kaapelin materiaali | TPU |
| Kaapelin pituus | 3m |
| Kaapelin väri | harmaa |
| Kaapelin halkaisija | 4mm |
| Spo2-tekniikka | Masimo Tech |
| Liitin Distal | Kirahvi 3pin |
| Liitin proksimaalinen | Ihon pinta / ruokatorven / peräsuolen koetin |
| Pakkaus | Yksittäinen pakkaus |
| Instrumenttiluokitus | Luokka II |
| ominaisuudet | EKG-näyttö, EKG-kone |
| Paino | 150g |

Suositut Tagit: ge-ohmeda kirahvi yhteensopiva lämpötila-anturi, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







