Fukuda Denshi Medical Equipment -akku
Yhteensopiva : Fukuda Denshi FX-7402 / FX-7540 EKG-laite
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Fukuda Denshi Medical Equipment -akku
Alkuperäpaikka: Kiina
Tuotemerkki: Fukuda Denshi
Sertifiointi: CE
Mallinumero: FX-7402 / FX-7540
Minimitilausmäärä: 1kpl
Hinta: kuten keskusteltu
Toimitusaika: 1-3 työpäivää
Toimituskyky: 600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 137 * 67 * 18mm |
| Nimelliskapasiteetti | 3800mAh |
| Paino | 430g |
| Tyyppi | NI-MH |
| Nimellisjännite | 9.6v |
| hakemus | FX-7540, FCP-7541, FX-7542ECG-kone |
| Väri | Sininen |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

Suositut Tagit: fukuda denshi lääketieteellisten laitteiden vaihtoakku, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










