Philips Defibrillaattorin lääketieteellinen akkuvarmuuskopio HeartStart
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Philips Defibrillaattorin lääketieteellinen akkuvarmuuskopio HeartStartFR2 FR2+ M3860A M3840 M3863A
Alkuperäpaikka: Kiina
Tuotemerkki: Philips
Sertifiointi: CE
Mallinumero: m3863a
Minimitilausmäärä: 1kpl
Hinta: kuten keskusteltu
Toimitusaika: 1-3 työpäivää
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Ladattava akkuSealed Lyijy |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 172 * 36 ** 66mm |
| Nimelliskapasiteetti | 4200mAh |
| Paino | 329g |
| Tyyppi | LiMnO2 |
| Nimellisjännite | 12v |
| hakemus | HeartStart |
| Väri | Harmaa |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |



Suositut Tagit: philips defibrillaattori lääketieteellinen akku varmuuskopio sydämestä, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää
-

10,8 V: n 65 Wh: n ladattava litium-ioni-akku, yhtee...
-

Spacelabs lyijyhappomonitorin akku LC-TA122PU
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A -akku
-

NIHON KOHDEN -defibrillaattorin akkuyksikkö NKB-301V
-

14,8 V lääketieteellinen akku Edan-potilasmonitorille
-

GE Monitor -potilasmonitorin akunviiva 3000 SM201-6





