Mindray-paristot, suljettu lyijy 2300mAh Biolääketiede
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Mindray-paristot, suljettu lyijy 2300mAh Biolääketiede
Alkuperäpaikka: Kiina
Tuotemerkki: Mindray
Sertifiointi: CE
Mallinumero: IPM9800
Minimitilausmäärä: 1kpl
Hinta: kuten keskusteltu
Toimitusaika: 1-3 työpäivää
Biolääketieteelliset akut suljettu lyijy Mindray IPM9800, LCS-1912, PM8000,1030,1050,9030P
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Ladattava akkuSealed Lyijy |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 182 * 24,1 * 61mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2300mAh |
| Paino | 740g |
| Tyyppi | Suljettu lyijy |
| Nimellisjännite | 12v |
| hakemus | Potilasmonitorin akku |
| Väri | Musta |
| Korkea valo | EKG-koneakku, GE Mac 1200 -akku |
| kapasiteetti | 2300mAh |
| Osa numero | LCS-1912 |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |


Suositut Tagit: mindray-akut sinetöity lyijy 2300mah biolääketiede, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










