
GE-potilasnäytön vaihtoakku Mi-HM
Yhteensopiva :: GE 1CVA156, GE CG650, GE CG670, GE CG671, GE CG680, GE CG681, GE CG684, GE CG686, GE CG895, GE CG9906, GE CG9907, GE CG9908, GE CG9910, GE CG9911
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
GE-potilasnäytön vaihtoakku Mi-HM
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:GE
sertifiointi:CE
Yhteensopiva:LC-T121R8PU, LC-T121R8PG, LC-SP122, LC-SD122PU, VW-VBF12, WP1250
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 143,6 * 64,3 * 22.8mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2000mAh |
| Paino | 380g |
| Tyyppi | NI-MH |
| Nimellisjännite | 12v |
| Akkukenno QTY | 10 solua |
| hakemus | LC-T121R8PU, LC-T121R8PG, LC-SP122, LC-SD122PU, VW-VBF12, WP1250 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |
NiMH ylivirta- ja ylikuormituspiiri, älykäs suojakortti. Maahantuotu termostaatti, palonkestävä kotelo, tuontiterminaalit.

Suositut Tagit: ge potilasnäytön vaihtoakku mi-hm, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







