
Colin Medical -akku BP-88
Yhteensopiva COL COLIN BP-88 BP-308 BP-88S BP-508 BP-608 kanssa
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Jos etsit colin-lääketieteellistä ladattavaa akkua bp-88, ota yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä Kiinan johtavista valmistajista ja toimittajista tarjoamme sinulle ei halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteitamme.
Colin Medical -akku BP-88
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Colin
sertifiointi:CE
Yhteensopiva:BP-88
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
ToimittaaKyky:600kpl / viikko
NiMH ylivirta- ja ylikuormituspiiri, älykäs suojakortti. Maahantuotu termostaatti, palonkestävä kotelo, tuontiterminaalit
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 143,6 * 64,3 * 22.8mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2000mAh |
| Paino | 380g |
| Tyyppi | NI-MH |
| Nimellisjännite | 12v |
| Akkukenno QTY | 10 solua |
| hakemus | ColinBP-88, BP-308, BP-88S, BP-508, BP-608 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

Suositut Tagit: colin medical ladattava akku bp-88, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







