
Lääkinnällisen laitteen akku ME202C Philipsille
Yhteensopiva : Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Lääkinnällisen laitteen akku ME202C Philipsille
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Philips
sertifiointi:CE
Mallinumero:Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Pray-med |
| sertifioinnit | CE / ISO |
| Koko | 149 * 90 * 20mm |
| Nimelliskapasiteetti | 7800mAh |
| Paino | 490g |
| Tyyppi | Li-Ion |
| Nimellisjännite | 10.8v |
| hakemus | Philips Goldway G50 G60 Li202S-6600 989803160981 |
| Väri | Musta |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |

Suositut Tagit: lääketieteellisen laitteen akku me202c Philipsille, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







