Näytön vaihtoparisto TWSLB-002
Yhteensopiva: IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12
Maksuehdot: T / T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meritse
Toimitusaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavana
Kuvaus
Jos etsit näytön vaihtoakun twslb-002, ota yhteyttä tehtaallemme. Yhtenä johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa emme tarjoa sinulle halvinta mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma ostaa laadukkaita tuotteita.
Näytön vaihtoparisto TWSLB-002
Lähtöisin:Kiina
Tuotenimi:Edan
Sertifikaatti:CE
Yhteensopiva:TWSLB-002
Vähimmäistilausmäärä:1 kappale
Hinta:kuten keskusteltiin
Toimitusaika:1-3 työpäivää
SupplyAbility:600kpl / viikko
Tekniset tiedot:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Lähtöisin | Guangdong, Kiina |
| Tuotenimi | Rukoile - med |
| Sertifikaatit | CE / ISO |
| Koko | 165,35 * 73,65 * 22,96 mm |
| Nimelliskapasiteetti | 2600mAh |
| Paino | 258g |
| Tyyppi | LI-ION |
| Nimellisjännite | 14.8v |
| Akkukenno Määrä | 4 solua |
| Sovellus | Edan IM8, IM8F, IM70, IM50, M50R, Drager Vista 129, IM8B, F2, M8B, IM8A, IM8B, IM12 |
| Väri | harmaa |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |


Suositut Tagit: näytön vaihtoakku twslb-002, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää










