
Nihon Kohden NKB-302 Medical Monitor akku
Yhteensopiva: OPV-1500, OPV-1500K
Maksuehdot: T/T, Western Union, Paypal
Toimitustapa: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, meriteitse
Läpimenoaika: 3-7 työpäivää
Näytteitä on saatavilla
Kuvaus
Jos etsit nihon kohden nkb-302 medical monitor akku, tervetuloa ottamaan yhteyttä tehtaamme. Yhtenä Johtavista valmistajista ja toimittajista Kiinassa, emme tarjoa sinulle halvinta, mutta kilpailukykyistä hintaa ja erinomaista palvelua. Voit olla varma, että ostat laadukkaita tuotteitamme.
Nihon Kohden NKB-302 Medical Monitor akku
Alkuperäpaikka:Kiina
Tuotemerkki:Mindrayn kanssa.
Sertifiointi:Ce
Yhteensopiva:LI12I001A, 2ICR19/65
Tilauksen vähimmäismäärä:1kpl
Hinta:kuten on keskusteltu
Toimitusaika:1-3 työpäivää
Toimituskyky:600kpl / viikko
Tekniset:
| Tuotteen nimi | Lääketieteellinen ladattava akku |
| Alkuperäpaikka | Guangdong, Kiina |
| Tuotemerkki | Rukoile ystämäkeä |
| Sertifioinnit | CE/ISO |
| Koko | 55,3* 36,9 * 68,3 mm |
| Nimellinen kapasiteetti | 2100mAh (2100mAh) |
| Paino | 289g (289g) |
| Tyyppi | NI-MH |
| Nimellisjännite | 9.6v (9.6v) |
| Sovellus | Mindray T1 |
| Solun määrä | 8 Solu |
| Väri | Sininen |
| Paketti | Yksittäinen ruutu |

Suositut Tagit: nihon kohden nkb-302 lääketieteellinen monitori akku, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, ostaa
Lähetä kysely
Saatat myös pitää







