GE Ohmeda T-akku 6050-0006-578 Rev JB11435 4.8v 3000mAh
Alkuperäinen: Guangdong, Kiina
Tuotemerkki: pray-med
Tyyppi: Li-ion akku
Sertifikaatit: CE, ISO
Kuvaus
4,8v 3000mAh GE Ohmeda T-akku 6050-0006-578 Rev J,B11435
Tuotteen Kuvaus
| Malli | Plus oksimetri trusat |
| Väri | sininen |
| Kapasiteetti | 3000mAh |
| Jännite | 4.8V |
| Käytä | TruSat |
| Tyyppi | NI-MH |
| Akun koko | 169*24.5 (Ø)241g |
| Akun paino: | 241g |
| Osa numero | 6050-0006-578,6050-0006-578 Rev J,B11435 |
| Paketti | Yksittäinen laatikko |
Yhteensopiva osanumero:
GE Ohmeda TruSatille 6050-0006-578

Tietoja tästä tuotteesta:
Korkealaatuinen vaihtoakku GE, Medicalille
Akun tekniset tiedot - Kapasiteetti: 3600 mAh, WH: 17,28 Wh, tyyppi: Ni-MH, jännite: 4,8 V - Uusi täysin dekoodattu siru toimii kuten alkuperäinen
Mitat: 172.00 x 22,60 x 22,60 mm Paino: 300 g / 10,58 unssia
Varmista, että sekä malli että akun osanumero vastaavat laitettasi. Jos et ole varma, lähetä meille sähköpostia akkutietosi tai kuviesi kanssa, annamme sinulle ammattimaisia ehdotuksia.

Suositut Tagit: ge ohmeda takku 6050-0006-578 rev jb11435 4.8v 3000mah, valmistajat, toimittajat, tehdas, halpa, osta
Lähetä kysely
Saatat myös pitää











